Dworskie Ślubne Inspiracje – wyjątkowy projekt

slubne-inspiracje

Co się wydarzy gdy grupa kreatywnych kobiet pojawi się w Dworze Kolesin? Cuda się wydarzą! Tak najdokładniej można opisać projekt, który miał miejsce właśnie u nas w Kolesinie. Zapraszamy po dworskie ślubne inspiracje!

Kto nas już odwiedził to wie, że kryje się tutaj sporo wyjątkowych kadrów. Wielu fotografów już to doceniło i niejedna sesja fotograficzna się tu odbyła. Jednak wspomniany projekt był inny, bo Panie nie tylko uwieczniły miejsca wszystkim znane, ale też mogły poznać wnętrza odrestaurowywanego dworu. Dzięki temu powstał piękny album ślubnych inspiracji, z których przyszłe Panie Młode mogą śmiało korzystać.

Jak na magiczne miejsce przystało powstają tu wyjątkowe zdjęcia. Jako plener nasze zabudowania z dziedzińcem, przynależnym do niego parkiem oraz kompleksem pomostów spisują się wyśmienicie. Całość stanowi także idealne tło dla uroczystości ślubnych i weselnych. Do dyspozycji naszych Gości oddana jest sala restauracyjna z tarasem, z którego można podziwiać widok wiekowych drzew i tafli jeziora. Położenie dworu w cichej i spokojnej okolicy to również jeden z wielu walorów szczególnie cenionych przez Gości.

Jak widać na zdjęciach urokliwe zakątki przypadły także do gustu fotografkom. Panny Młode przemykały po drewnianych ścieżkach, spacerowały po pomostach, odpoczywały w altanie ślubnej i odkrywały tajemnice jeszcze opuszczonego dworu.

Młodym Parom polecamy gorąco ekipę, która sprawia, że wszystko co wychodzi „spod ich dłoni” jest unikalne i zapadające w pamięć. Pozwólcie porwać się ich pomysłom! Będzie to wyjątkowe przeżycie.

Niesamowita ekipa:

 

Makijaż: Maja Korzeniowska Make-Up Artist

Włosy: Mannequin

Kwiaty: Kwiaciarnia Renee

Foto: Simply Studio & JC Photography