Michał Malitowski i Joanna Leunis w Dworze Kolesin

Mistrzowie w Kolesinie

Zależy nam na tym, aby pobyt w Dworze Kolesin dla naszych Gości okazał się idealnym wypoczynkiem, który na długo zapadnie w pamięć. Z pewnością nasza wyjątkowa niespodzianka nie pozwoli Wczasowiczom długo zapomnieć o Kolesinie.

Mamy zaszczyt zaprosić naszych Gości hotelowych na pokaz tańca w wykonaniu Michała Malitowskiego i Joanny Leunis, który odbędzie się w czwartek (4 sierpnia) o godz. 18.30. Utytułowana para po dłuższej przerwie zaprezentuje swoje niesamowite umiejętności na parkiecie dworskiego Spichlerza.

Przypominamy, że Michał Malitowski i Joanna Leunis to wielokrotni Mistrzowie Polski i Świata w tańcach latynoamerykańskich. Przez dziewięć lat z rzędu zdobywali także mistrzostwo Polski, siedmiokrotnie wygrali największy turniej na świecie Blackpool Open (2008-2014) oraz także siedmiokrotnie zwyciężyli w światowym turnieju International Open. Pięciokrotnie byli najlepsi w Otwartych Mistrzostwach Zjednoczonego Królestwa – UK Open w Bournemouth.

Michał Malitowski znany jest także widzom telewizyjnym. Od 2 marca 2012 do 22 listopada 2013 był jurorem w tanecznym programie telewizyjnym telewizji Polsat "Got to Dance. Tylko taniec". Od 7 marca 2014 jest jurorem w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Już nie możemy się doczekać tego widowiska!