Aktywnie na Dworze

aktywnie n

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w naszym charytatywny piknik Aktywnie na Dworze. Nasze wydarzenie zaplanowane jest na 5 czerwca 2016 roku i odbędzie się w Dworze Kolesin.

Aktywnie na Dworze to wspólna inicjatywa Dworu Kolesin, Everest Fitness, Stowarzyszenia „Warto jest Pomagać” oraz Karczmy Taberska mająca na celu promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność sportową. Przygotowaliśmy bogaty program zajęć sportowych do wyboru, a warunkiem uczestnictwa w nich jest jedynie datek wrzucony do puszki (jego wysokość zależy jedynie od woli wrzucającego). Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane podopiecznemu Stowarzyszenia „Warto jest pomagać”.

 

Dla uczestników naszego pikniku przygotowaliśmy moc atrakcji: ZUMBĘ, jogę, zajęcia z piłkami, Crossfit, maraton cyckling, tabatę oraz… Jumping frog, czyli ćwiczenia na trampolinie! Dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach Akademii Cioci Joli, dzięki którym poznają kolesińską Ścieżkę Zdrowia (specjalnie przygotowaną trasę wycieczkową omawiającą zagadnienia związane z florą i fauną  okolic jeziora Wojnowskiego). Dodatkowo dla chętnych udostępnimy kajaki i rowery!

 

To nie koniec atrakcji! Nasz piknik „Aktywnie na Dworze” zapowiada się bardzo interesująco! Poza sportowymi ćwiczeniami zaplanowaliśmy zajęcia edukacyjne dla dzieci, konkursy z nagrodami oraz warsztat motywacyjny, dzięki któremu dowiemy się od czego zacząć fit przygodę!

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne ćwiczenia!