Hotel SPA, weekend dla dwojga, romantyczny weekend
Hotel SPA, weekend dla dwojga, romantyczny weekend, fot. Nathan McBride / Unsplash

Gdzie na weekend we dwoje?

3 czerwca 2020

Tagi

Weekend we dwoje to wyjątkowy czas dla pary, w którym można zapomnieć o codziennych troskach oraz oddać się magii chwili. Największym wyzwaniem jest znalezienie wyjątkowego miejsca na pobyt, pozwalającego zrelaksować się i odpocząć. Wyróżnić można naprawdę wiele ciekawych pomysłów. Często taki wyjazd organizowany jest do pobliskich hoteli, położonych w cichej okolicy, otoczonych lasami oraz parkami. Jak zorganizować romantyczny weekend? Gdzie warto się udać? Przygotowaliśmy kilka propozycji.

Romantyczny weekend – wyjątkowy czas dla dwojga

Codzienna rutyna, problemy, obowiązki, wyzwania zawodowe – są powodem sporów i kłótni. Nawet w najlepszych związkach zdarzają się nieporozumienia. Wszystkie pary potrzebują przynajmniej co jakiś czas udać się na wspólny odpoczynek. Nawet kilkudniowe wypady za miasto są idealnym sposobem na cementowanie związku. Pozwalają uniknąć rutyny, zbliżyć się do siebie a także odkryć na nowo.

Jak zorganizować wyjątkowy weekend dla dwojga? Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce oraz wybrać termin. Czasem fantastycznym pomysłem jest organizacja wyjazdu niespodzianki. Oczywiście w tym przypadku trzeba przede wszystkim zastanowić się, czy dany termin nie będzie kolidował z innymi obowiązkami. Poza tym należy poszukać odpowiedniego miejsca. Być może druga połowa już wcześniej wspominała o wspólnym wyjeździe?

Romantyczny weekend to wyjątkowy czas dla pary. Powinien być więc spędzony w równie wyjątkowym miejscu. Gdzie można zorganizować tego typu wyjazd? Poniżej prezentujemy kilka możliwości.

Hotel spa a może aktywny wypoczynek we dwoje?

Choć wybór miejsca odpoczynku powinien zależeć przede wszystkim od indywidualnych preferencji, tak istnieje kilka pomysłów na weekend we dwoje, które zawsze się sprawdzają.

Jednym z najlepszych sposobów na odpoczynek jest hotel spa. Ostatnio to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu. Zabiegi to prawdziwa rozkosz dla zmysłów, możliwość odprężenia oraz zrelaksowania. Taki odpoczynek to wręcz wymarzony weekend dla wielu par.

Alternatywą dla spędzania czasu w spa jest aktywny wypoczynek. Idealny pomysł dla miłośników nie tylko sportu, ale również pieszych wycieczek. Wystarczy znaleźć hotel, który oferuje różne atrakcje np. spacery czy przejażdżki rowerami wyznaczonymi ścieżkami.

Podczas weekendu we dwoje można po prostu zwiedzić najbliższą okolicę. Wynająć pokój, zorganizować plan wyjazdu, poszukać miejsc wartych odwiedzenia. Często zdarza się, że w najbliższym otoczeniu znajdują się przepiękne atrakcje turystyczne, ale ze względu na codzienne obowiązki brakuje czasu, aby je zwiedzić. Trzeba tylko oddalić się o kilkadziesiąt kilometrów od domu, wynająć pokój oraz cieszyć się chwilami spędzanymi we dwoje.

Wyjątkowym miejscem na spędzenie weekendu we dwoje jest hotel lubuskie – Dwór Kolesin. To niesamowicie urokliwe miejsce, dwór położony jest nad jeziorem a Goście mogą korzystać z rozmaitych atrakcji oraz zabiegów SPA. Czasem, aby odnaleźć spokój oraz idealny hotel na odpoczynek, wystarczy oddalić się za miasto.