Sala konferencyjna - Dwór Kolesin

Konferencje

Dwór Kolesin to profesjonalnie i komfortowo urządzone centrum konferencyjne. W naszych pomieszczeniach odbywają się konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe.

Oferujemy 3 przestronne sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt, które mogą pomieścić ponad 100 osób. Oferujemy sale szkoleniowe, które doskonale nadają się do spotkań edukacyjnych i biznesowych. Oferujemy komfortową bazę noclegową i restauracyjną.

W naszych salach, jak też w pokojach hotelowych gwarantujemy dostęp do Internetu. Zapewniamy nie tylko komfort pracy, ale i atrakcyjny wypoczynek po zajęciach i spotkaniach służbowych.

Nasze obiekty położone są w spokojnej okolicy, nad jeziorem, do którego przylega przepiękny park. W okolicznych lasach pełno jest grzybów i owoców leśnych. Organizujemy wypoczynek czynny i towarzyski. Urządzamy wędrówki leśne, wycieczki, spacery kajakowe, pikniki i ogniska. Zapewniamy sprzęt do sportu i rekreacji.

Zobacz Dwór Kolesin - centrum konferencyjno rekreacyjne w serwisie salebiznesowe.plZobacz Dwór Kolesin w serwisie mojekonferencje.pl