O NAS

Od początku zauroczyło nas to miejsce. Z dala od zgiełku wielkiego miasta, tuż nad brzegiem jeziora, na skraju wiekowego parku było oazą ciszy i spokoju. Położone na uboczu malowniczej wsi zabudowania, których historia sięga XVI wieku, urzekły nas tak bardzo, że postanowiliśmy przywrócić im dawny blask. Tak właśnie zaczęła się nasza przygoda. Tak powstał Dwór Kolesin - hotel nad jeziorem.

 

Podupadłe budynki folwarczne zamieniliśmy w klimatyczny i elegancki hotel o oryginalnej aranżacji wnętrz. Jego sercem jest jasna i przestronna sala restauracyjna z rozległym tarasem, z którego rozpościera się widok na rosłe drzewa i mieniącą się w słońcu taflę jeziora.

 

Postaraliśmy się, aby wszystkie obiekty odzwierciedlały nasz szacunek do tradycji oraz zamiłowanie do piękna i komfortu. W jednym z nich – w odrestaurowanym Spichlerzu – mogą Państwo korzystać z profesjonalnie przygotowanej sali tanecznej, w innych – zorganizować szkolenie, a wszędzie – po prostu dobrze wypocząć!

 

W relaksie i nabraniu nowej energii na pewno pomoże nasze EKO SPA - spa nad jeziorem. Dodatkowych wrażeń kulinarnych i artystycznych dostarczy zaprzyjaźniona Karczma Taberska – kultowe już w Regionie Kozła miejsce biesiad i dobrej zabawy.

 

Dwór Kolesin spełnił nasze marzenia, a teraz my możemy spełniać marzenia naszych Gości.

To od teraz nasza wspólna przygoda.

 

NAPISALI O NAS:

Wonderland by Alicja

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY