Pakiety Spa | Pakiety hotelowe

Z myślą o tobie przygotowaliśmy gotowe pakiety pobytowe. Skorzystaj z naszej oferty i pamiętaj, że jesteśmy otwarci na wszystkie twoje propozycje.

Wybierz kategorię

Pobyt antystresowy – 4 DNI z Uważnością 12-16.06
Pakiet - Pobyt antystresowy został przygotowany dla wszystkich osób, które w pędzie życia zapomniały o odpoczynku i regeneracji. W Dworze Kolesin na nowo złapiesz balans i oddech od zgiełku i codziennych problemów
od 1950 zł
/1 os.
Pakiet Wielkanocny 2022
Dla wszystkich to czas pielęgnowania tradycji, relacji , wspólnego biesiadowania i rodzinnych spacerów. Zapraszamy do celebrowania tego szczególnego czasu w Dworze Kolesin. Wśród życzliwych ludzi i wspaniałego wyboru świątecznych dań, uroczyście powitamy najbardziej zielona porę roku w hotelu z EKO SPA położonym w pięknym parku nad brzegiem jeziora.
od 2100 zł
/2 os.
Pakiet dla dwojga
Nie ma w życiu nic cenniejszego od wspólnie spędzonego czasu.
Pakiet Beauty
Pakiet dla kobiet, spa
Chcesz być zrelaksowana, wysportowana a może chcesz poczuć się piękna? To pakiet stworzony z myślą o Tobie. Kobieca natura jest wyjątkowa i wymaga szczególnej troski, dlatego stworzyliśmy dla Pań propozycję na spędzenie czasu w Dworze Kolesin. Pakiet dedykujemy kobietom, chcącym się zatrzymać, zadbać o siebie, swoje zdrowie i urodę.
3 aktywne dni
Dwór Kolesin to hotel nad jeziorem. Naszą ambicją jest, by nasi goście czuli się tutaj sobą i u siebie. Znajdujemy się w Kolesinie, na uboczu spokojnej wsi na Babimojszczyźnie, w sercu Ziemi Lubuskiej.
od 1050 zł
/2 os.