Pakiety Spa | Pakiety hotelowe

Z myślą o tobie przygotowaliśmy gotowe pakiety pobytowe. Skorzystaj z naszej oferty i pamiętaj, że jesteśmy otwarci na wszystkie twoje propozycje.

Wybierz kategorię

Pakiet odchudzający - wczasy nad jeziorem
Tylko dwie pierwsze edycje w promocyjnej cenie! 7 dni w cenie 6 Pakiet skomponowany dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy oraz dla tych, którzy chcą poznać zdrowe nawyki i przenieść je na domowy grunt.
od 1580 zł
/1 os.
podroz-sluzbowa_1-853x960
Pakiet hotelowy przygotowany dla osób w podróży służbowej lub biznesowej. Dwór Kolesin zapewnia komfortowy odpoczynek i regenerację przed dalszą podróżą.
Pakiet w spa dla przyjaciółek
Czy to córka, czy mama lub koleżanka – każda z nich może być przyjaciółką, z którą warto spędzić razem czas, nie tylko na cennych rozmowach, odrywając się od codzienności. Szczęśliwe chwile przepełnione radością, relaksem i wyśmienitymi daniami – to wszystko czeka na Was w Dworze Kolesin.
senior-e167680826731
Poczuj wyjątkową energię wypoczynku w Dworze Kolesin! Pakiety dla seniorów to możliwości pozwalające na chwile relaksu i odpoczynku w zacisznym miejscu, a także szansa na poznanie nowych ludzi, będących w podobnym wieku i mających podobne zainteresowania.
Pakiet Beauty
Pakiet dla kobiet, spa
Chcesz być zrelaksowana, wysportowana a może chcesz poczuć się piękna? To pakiet stworzony z myślą o Tobie. Kobieca natura jest wyjątkowa i wymaga szczególnej troski, dlatego stworzyliśmy dla Pań propozycję na spędzenie czasu w Dworze Kolesin. Pakiet dedykujemy kobietom, chcącym się zatrzymać, zadbać o siebie, swoje zdrowie i urodę.
PHOTO-2020-11-04-20-39-14-683x960
Nie ma w życiu nic cenniejszego od wspólnie spędzonego czasu.
5aktywnych_dni
Spędź 5 dni w urokliwym zakątku Ziemii Lubuskiej nad Jeziorem Wojnowskim. Aktywny wypoczynek dla całej rodziny!
od 2350 zł
/2 os.
winnica5
Spędź 5 cudownych dni na pograniczu Ziemi Lubuskiej i Wielkopolski z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz poznaj uroki lubuskich winnic
od 2350 zł
/2 os.
jozwik2
Dwór Kolesin to hotel nad jeziorem. Naszą ambicją jest, by nasi goście czuli się tutaj sobą i u siebie. Znajdujemy się w Kolesinie, na uboczu spokojnej wsi na Babimojszczyźnie, w sercu Ziemi Lubuskiej.
od 1050 zł
/2 os.
winnica3
3 dni w wyjątkowym klimacie wiejskiego dworu z degustacją win w jednej z wielu okolicznych winnic.
od 1200 zł
/2 os.
Pakiet Wielkanoc 2023 - odpoczynek w hotelu nad jeziorem
Wielkanoc to czas pielęgnowania tradycji, relacji, wspólnego biesiadowania i rodzinnych spacerów. Zapraszamy do celebrowania Świąt w Dworze Kolesin. Wśród życzliwych ludzi i wspaniałego wyboru świątecznych dań, uroczyście powitamy najbardziej zielona porę roku w hotelu z EKO SPA położonym w pięknym parku nad brzegiem jeziora.
od 1550 zł
/1 os.
Aktywne dni - Zima w hotelu nad jeziorem
Zimowa aura to czas wytchnienia, relaksu i ładowania baterii. Niezapomniane chwile w hotelu Dwór Kolesin zapewni piękne miejsce położone wśród parkowych drzew i alejek prowadzących wprost do jeziora. Sprawdź nasz pakiet zimowy dla 2 osób!
od 1350 zł
/2 os.
Pakiet Świąteczny w Dworkolesin.pl
Poczuj magię Świąt, rodzinną atmosferę i rozkoszuj się świątecznymi przysmakami.
od 1550 zł
/1 os.
5aktywne_dni_zima
Sprawdź w jakich okolicznościach możesz nabrać energii i zrelaksować się podczas zimowych ferii. Nasz pakiet dla dwóch osób to miły prezent dla bliskiej osoby!
od 2582 zł
/2 os.
Obiekt bezpieczny higienicznie - logo
Bon Turystyczny - realizacja bonu w Dworze Kolesin