senior-e167680826731

Pakiet dla seniora

Cena: 799,00 zł za 2 osoby

Mówi się, że życie zaczyna się po 50-tce, a czas na emeryturze nie powinien być spędzany jedynie na siedzeniu w domu i oglądaniu telewizji czy też pilnowaniu wnuków. Dobrze jest wykorzystać go w bardziej aktywny sposób, jest to odpowiednia chwila, by zacząć realizować swoje pasje i marzenia, o których wcześniej nie było mowy.

Pakiety dla seniorów to możliwości pozwalające na chwile relaksu i odpoczynku w zacisznym miejscu, a także szansa na poznanie nowych ludzi, będących w podobnym wieku i mających podobne zainteresowania.

Umiejscowienie hotelu w otoczeniu parkowych drzew i alejek prowadzących wprost do jeziora sprawi, że ten czas wzbogaci się o kolejne niezapomniane chwile.

Pakiet dla Seniora zawiera:

  • jeden nocleg w komfortowym pokoju;
  • regionalne śniadanie;
  • bon o wartości 70,00 zł/os do wykorzystania restauracji;
  • voucher na słodki poczęstunek do Dworskiej Restauracji;
  • odprężający 45-minutowy masaż dla dwojga w naszej Strefie Relaksu (dla Pani masaż pleców i twarzy, dla Panów masaż pleców i stóp);
  • rower miejski;
  • miękki szlafrok na czas pobytu;
  • 10% rabat na przedłużenie pobytu o jedną dobę hotelową.

Cena: 799,00 zł za 2 osoby
Cena: 479,00 zł za 1 osobę

Czy możesz wyobrazić sobie lepsze miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu pracy niż hotel nad jeziorem Dwór Kolesin?

Dla seniorów chcących aktywnie spędzić ten czas proponujemy spacery, Nordic Walking po parku lub ścieżkach prowadzące wokół jeziora.

Za dodatkową dopłatą dla naszych seniorów, chcących w otoczeniu starego parku, pośród bijących źródeł, w pełni się zrelaksować zapraszamy do strefy SPA nad jeziorem. To miejsce chilloutu, wypoczynku i regeneracji.

Zapraszamy do jacuzzi i sauny z widokiem na jezioro, lub do balii z podgrzewaną wodą na świeżym powietrzu.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń

Sprawdź również nasze inne pakiety hotelowe.

od 799 zł
/2 os.

Strefa Eko SPA

To, co nas wyróżnia to zdecydowanie nasze Eko Spa w całkowitym otoczeniu natury. To zaciszna strefa relaksu, z jacuzzi na świeżym powietrzu, dwiema saunami i banią, po których można ochłodzić się na kilka sposobów: wejść do strumienia, do beczki z naturalnym przepływem źródlanej wody, do jeziora, albo zupełnie swobodnie przejść się na spacer po naszym parku.

Atrakcje dla każdego

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w Dworze Kolesin coś dla siebie. I tym, którzy wolą relaks w statycznej ciszy, i tym, którzy lubią wypoczywać aktywnie, gwarantujemy rozrywkę na wysokim poziomie. Wypożycz nasz rower i ruszaj w drogę!

Obiekt bezpieczny higienicznie - logo
Bon Turystyczny - realizacja bonu w Dworze Kolesin