Wieczór panieński spa z przyjaciółkami
Pakiet dla kobiet

Wieczór panieński spa z przyjaciółkami

Ten wieczór panieński pozostanie na długo w Waszej pamięci, a przede wszystkim w pamięci przyszłej Panny Młodej. Wspólna kolacja grillowa nad brzegiem jeziora, jacuzzi i sauna w parku, dobra zabawa, moc odprężenia – to idealny czas! Wieczór panieński z przyjaciółkami to wyjątkowy pakiet spa, który zapewnia relaks dla ciała i duszy. Rozmowy do białego rana zrównoważy poranna sesja jogi, a pobyt w naszej strefie relaksu sprawi, że poczujecie się zadbane i wypoczęte. To będzie niezapomniana noc!

Hotel spa pakiet zawiera:

  • jeden nocleg w komfortowym 2- osobowym pokoju
  • kolacja grillowa z regionalnym piwkiem w altanie nad brzegiem jeziora
  • 2 godzinny pobyt w strefie relaksu - sauna, jacuzzi
  • śniadanie bufetowe
  • poranne przebudzenie - godzinne zajęcia ruchowe

*rezerwacja i pełna informacja w recepcji

od 360 zł
/1 os.

Strefa Eko SPA

To, co nas wyróżnia to zdecydowanie nasze Eko Spa w całkowitym otoczeniu natury. To zaciszna strefa relaksu, z jacuzzi na świeżym powietrzu, dwiema saunami i banią, po których można ochłodzić się na kilka sposobów: wejść do strumienia, do beczki z naturalnym przepływem źródlanej wody, do jeziora, albo zupełnie swobodnie przejść się na spacer po naszym parku.

Atrakcje dla każdego

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w Dworze Kolesin coś dla siebie. I tym, którzy wolą relaks w statycznej ciszy, i tym, którzy lubią wypoczywać aktywnie, gwarantujemy rozrywkę na wysokim poziomie. Wypożycz nasz rower i ruszaj w drogę!