Pakiety Spa | Pakiety hotelowe

Z myślą o tobie przygotowaliśmy gotowe pakiety pobytowe. Skorzystaj z naszej oferty i pamiętaj, że jesteśmy otwarci na wszystkie twoje propozycje.

Wybierz kategorię

Pakiet odchudzający - wczasy nad jeziorem
Tylko dwie pierwsze edycje w promocyjnej cenie! 7 dni w cenie 6 Pakiet skomponowany dla osób chcących zgubić zbędne kilogramy oraz dla tych, którzy chcą poznać zdrowe nawyki i przenieść je na domowy grunt.
od 1580 zł
/1 os.
5aktywnych_dni
Spędź 5 dni w urokliwym zakątku Ziemii Lubuskiej nad Jeziorem Wojnowskim. Aktywny wypoczynek dla całej rodziny!
od 2350 zł
/2 os.
winnica5
Spędź 5 cudownych dni na pograniczu Ziemi Lubuskiej i Wielkopolski z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz poznaj uroki lubuskich winnic
od 2350 zł
/2 os.
jozwik2
Dwór Kolesin to hotel nad jeziorem. Naszą ambicją jest, by nasi goście czuli się tutaj sobą i u siebie. Znajdujemy się w Kolesinie, na uboczu spokojnej wsi na Babimojszczyźnie, w sercu Ziemi Lubuskiej.
od 1050 zł
/2 os.
winnica3
3 dni w wyjątkowym klimacie wiejskiego dworu z degustacją win w jednej z wielu okolicznych winnic.
od 1200 zł
/2 os.
Aktywne dni - Zima w hotelu nad jeziorem
Zimowa aura to czas wytchnienia, relaksu i ładowania baterii. Niezapomniane chwile w hotelu Dwór Kolesin zapewni piękne miejsce położone wśród parkowych drzew i alejek prowadzących wprost do jeziora. Sprawdź nasz pakiet zimowy dla 2 osób!
od 1350 zł
/2 os.
5aktywne_dni_zima
Sprawdź w jakich okolicznościach możesz nabrać energii i zrelaksować się podczas zimowych ferii. Nasz pakiet dla dwóch osób to miły prezent dla bliskiej osoby!
od 2582 zł
/2 os.
Obiekt bezpieczny higienicznie - logo
Bon Turystyczny - realizacja bonu w Dworze Kolesin