Pakiety Spa | Pakiety hotelowe

Z myślą o tobie przygotowaliśmy gotowe pakiety pobytowe. Skorzystaj z naszej oferty i pamiętaj, że jesteśmy otwarci na wszystkie twoje propozycje.

Wybierz kategorię

Pakiet w spa dla przyjaciółek
Czy to córka, czy mama lub koleżanka – każda z nich może być przyjaciółką, z którą warto spędzić razem czas, nie tylko na cennych rozmowach, odrywając się od codzienności. Szczęśliwe chwile przepełnione radością, relaksem i wyśmienitymi daniami – to wszystko czeka na Was w Dworze Kolesin.
senior-e167680826731
Poczuj wyjątkową energię wypoczynku w Dworze Kolesin! Pakiety dla seniorów to możliwości pozwalające na chwile relaksu i odpoczynku w zacisznym miejscu, a także szansa na poznanie nowych ludzi, będących w podobnym wieku i mających podobne zainteresowania.
Pakiet Beauty
Pakiet dla kobiet, spa
Chcesz być zrelaksowana, wysportowana a może chcesz poczuć się piękna? To pakiet stworzony z myślą o Tobie. Kobieca natura jest wyjątkowa i wymaga szczególnej troski, dlatego stworzyliśmy dla Pań propozycję na spędzenie czasu w Dworze Kolesin. Pakiet dedykujemy kobietom, chcącym się zatrzymać, zadbać o siebie, swoje zdrowie i urodę.
PHOTO-2020-11-04-20-39-14-683x960
Nie ma w życiu nic cenniejszego od wspólnie spędzonego czasu.
Obiekt bezpieczny higienicznie - logo
Bon Turystyczny - realizacja bonu w Dworze Kolesin