Spa nad jeziorem – hotel spa lubuskie

Spa w Dworze Kolesin to wyjątkowe i osobliwe miejsce, w którym można odpocząć od codziennych trosk. Jest idealnym miejscem do relaksu, z dala od miasta.

Pragniemy, by pobyt w Dworze Kolesin inspirował naszych Gości. By służył odnowie fizycznej i duchowej. Chcemy pomóc uwolnić się od stresu i zniwelować dolegliwości związane z pracą i codziennymi obowiązkami. W naszym spa lubuskie proponujemy różnorodne zabiegi, pozwalające odprężyć się i odpocząć. Zadbaliśmy o to, aby nasi Goście czuli się komfortowo, zapewniając odpowiednią atmosferę podczas pobytu, sprzyjającą relaksacji. Wykorzystując naturalne atuty położenia Dworu Kolesin – spa okolice Poznania, spa Zielona Góra, stworzyliśmy wyjątkowy hotel, z wieloma atrakcjami, zachęcającymi do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Hotel spa nad jeziorem to miejsce, w którym połączyć można wypoczynek w malowniczej okolicy Dworu, położonego nad Jeziorem Wojnowskim, z innymi atrakcjami, urozmaicającymi pobyt. Weekend nad jeziorem jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną choć na chwilę oderwać się od codzienności i wśród natury odnaleźć ukojenie.

Przepiękny, naturalny krajobraz Dworu Kolesin to doskonałe miejsce wypoczynku dla naszych Gości. Spacerowicze mogą udać się do rozległego parku, w którym rosną okazałe i wiekowe drzewa, spośród których wyróżniają się lipy – znak rozpoznawczy tutejszego drzewostanu. Alejkami spacerowymi można dojść do brzegu jeziora. Wśród bujnej roślinności biją naturalne źródła. Miłośników przyrody zachwycą również okoliczne lasy pełne grzybów i leśnych owoców.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty rozkoszy dla zmysłów! W naszym spa przygotowaliśmy wiele propozycji dla gości wyjątkowych rytuałów dla ciała oraz duszy. Atrakcyjność pobytu dopełnia możliwość korzystania z uroków okolicy hotelu przez cały rok.

Wykorzystując wszystkie zalety okolicy, czerpiąc jak najwięcej z natury łatwo jest się nam kierować zasadami Slow Life. W Dworze Kolesin każdy może zwolnić, delektować się chwilą, złapać oddech... Po prostu otrzymać zastrzyk pozytywnej energii! Nasza oferta kierowana jest do osób, które pragną w zaciszu hotelu położonego na skraju wsi, odstresować się, ukoić skołatane nerwy.