Wesele nad jeziorem

Dwór Kolesin to doskonałe miejsce na przyjęcie weselne. Przepiękne dekoracje, doskonała obsługa oraz urokliwa okolica hotelu to idealny przepis na niezapomniane wesele.

Szczególne wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Wyjątkowe chwile wymagają szczególnej troski o każdy szczegół. Każda Para Młoda stara się znaleźć idealne miejsce na organizację wesela. Domy weselne posiadają zróżnicowaną ofertę. W Dworze Kolesin organizujemy wesela nad jeziorem, oferując nie tylko przepiękne miejsce i malowniczy krajobraz jako wymarzone tło dla spotkań Młodej Pary z jej Gośćmi, ale również dopracowany w najmniejszym detalu plan tego wyjątkowego wydarzenia. Dopełnieniem oferty jest wyjątkowe menu, składające się z różnorodnych potraw. O atrakcyjności obiektu przesądza usytuowanie w sąsiedztwie natury, a także klasyczny design sali weselnej.

Jesteśmy doświadczonymi organizatorami i zaufanymi doradcami dla naszych Gości, którzy w tym dniu stają się także pełnoprawnymi gospodarzami swojego święta. To ich marzenia spełniamy, w ich potrzeby się wsłuchujemy, ich życzenia realizujemy.

Wesela odbywają się w przestronnej sali, z widokiem na park i jezioro. Sala weselna posiada bezpośrednie wyjście na olbrzymi taras. Goście mogą wybrać się na spacer po alejkach parkowych, spocząć pośród starych drzew i leśnych źródełek. Malowniczy krajobraz Dworu Kolesin to magia miejsca, idealna oprawa zdjęć w plenerze.

Posiadamy salę weselną ekskluzywną, restauracyjno-taneczną, mogącą pomieścić ponad 100 osób. Jej układ i wystrój dostosowujemy do oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Nasza restauracja to miejsce, w którym dania przygotowywane są na światowym poziomie. Szczycimy się smaczną i wytrawną kuchnią. Nasze potrawy weselne zaspokoją najbardziej wygórowane upodobania kulinarne. Powierzając nam organizację przyjęcia zyskujesz pewność, że każdy szczegół zostanie dopięty na ostatni guzik, aby ten wyjątkowy dzień wyglądał dokładnie tak, jak zostało zaplanowane.

Młodej Parze oferujemy romantyczny apartament nowożeńców, a jej Gościom nowocześnie i komfortowo urządzone pokoje. Ślub w niepowtarzalnym otoczeniu natury oraz urokliwego jeziora? Na specjalne życzenie organizujemy również uroczystość zaślubin w plenerze.