EKO SPA nad jeziorem - Wypocznij w unikalnym miejscu

Zapraszamy do jedynego w regionie naturalnego EKO SPA. Sprawdź, co czyni to miejsce naturalnie wyjątkowym.

Relaks na wyłączność

Ta naturalna strefa odnowy może być tylko do twojej dyspozycji. Możesz mieć ją na wyłączność. Możesz zaszyć się w ciszy, zanurzyć w naturze i zregenerować w maksymalnym stopniu.

Polecamy ten wypoczynek sportowcom, jako element regeneracji po lub w trakcie treningu. Swobodnie, w skupieniu, do celu.

SPA lubuskie

Naturalne Eko Spa

W sercu starego parku, nad brzegiem jeziora, pośród bijących źródeł, znajduje się nasze naturalne EKO SPA.

To strefa chilloutu, relaksu, wypoczynku i regeneracji. Zapraszamy do jacuzzi i sauny z widokiem na jezioro, lub do balii z podgrzewaną wodą na świeżym powietrzu. Po zabiegu możesz zanurzyć się w orzeźwiającym źródle krystalicznej wody, możesz wejść do jeziora, możesz też udać się na spacer po naszym prywatnym parku. Zimą możesz położyć się w śniegu.

Korzystaj z siły natury

Możesz zamówić zabiegi jako gość Dworu Kolesin, a możesz również zamówić pakiet regenerujący w naszym stylu bez pobytu. Wszystko zależy od Ciebie. Jesteśmy otwarci.

Zabiegi Spa

Twoja głowa upomina się o odpoczynek? Ciało odmawia posłuszeństwa? Może warto go posłuchać i oddać się w ręce profesjonalistów?

Zapraszamy na zabiegi w naszym SPA. Zadbaj o siebie, zregeneruj, a potem idź dalej. Wiemy, że wrócisz. Zadbamy o Ciebie najlepiej, jak umiemy.

Ścieżka zdrowia

Zapraszamy na spacer po dworskim parku, pośród starodrzewu. Tam, gdzie wiodła naturalna ścieżka, gdzie pozwoliła przyroda, sami zbudowaliśmy dróżkę, która zabiera gości w dzicz. Nieregulowane krzewy, drzewa, trawy, wiele ziół, które uczymy rozpoznawać na naszej ścieżce edukacyjnej, naturalna dla naszego regionu roślinność, to wszystko sprawia, że goście czują się tu jak w magicznym ogrodzie.

EKO SPA lubuskie - Refleksologia stóp

Refleksologia stóp

Przygotowaliśmy wyjątkowe doznania dla twoich stóp. Jeśli jeszcze nie poznałeś mocy refleksologii, czyli masażu stóp, to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy na niezapomniany spacer w strumieniu, gdzie własnoręcznie poukładaliśmy kamienie o różnych strukturach i różnej wielkości, tak, byś miał bezpośredni kontakt z naturą. Aby ten samoistny masaż dał ci głęboki kontakt z samym sobą. Coś niesamowitego. Spróbuj.

Obiekt bezpieczny higienicznie - logo
Bon Turystyczny - realizacja bonu w Dworze Kolesin