Pasja smaku

Pasja smaku
Pasja smaku
Pasja smaku
Pasja smaku

Pasja smaku

Gotujemy z lokalnych produktów najwyższej jakości. Przy hotelu mamy własny ogród i sad. Jesteśmy w stanie dostosować się do każdej diety. Nasze potrawy są zdrowe, smaczne, pięknie podane, a goście zjeść mogą wewnątrz restauracji lub na tarasie z widokiem na jezioro.

Tu wszystko smakuje lepiej.

Dwór Kolesin
Nasze menu

Nasze menu

Proponujemy kuchnię w zgodzie z naturą, menu zmienia się w zależności od pory roku i dostępności poszczególnych produktów. Obok znajdziesz aktualną kartę dań.

Lokalne specjały
Lokalne specjały

Lokalne specjały

Jesteśmy silnie i nieodłącznie związani z regionem. Wspieramy lokalnych dostawców i podtrzymujemy również gastronomiczne tradycje. Znamy jakość produktów, ponieważ często korzystamy ze swoich warzyw i owoców, przetworów z naszego sadu czy ze swojskiego masła.

Dieta do Twoich potrzeb
Dieta do Twoich potrzeb
Dieta do Twoich potrzeb

Dieta do Twoich potrzeb

Bądź spokojny, jeśli masz wymagania spoza karty. Jesteś wegetarianinem? Stosujesz dietę wegańską? A może masz jakieś nietolerancje pokarmowe?
Nasi doświadczeni kucharze na pewno zaproponują ci wartościowy i pyszny posiłek z uwzględnieniem wszystkich potrzeb.

Zdrowa kuchnia
Zdrowa kuchnia
Zdrowa kuchnia

Zdrowa kuchnia

W zdrowym ciele zdrowy duch! W Dworze Kolesin dbamy o zdrowie na każdej płaszczyźnie. Zależy nam na proaktywnych działaniach, a bez pełnowartościowego posiłku nie będzie to możliwe. Stawiamy na całościową, prozdrowotną postawę i zasada ta działa również w kuchni. Zamawiamy produkty najwyższej jakości i z dbałością ustalamy menu.

Warsztaty kulinarne

Organizujemy warsztaty kulinarne z regionalnym jedzeniem, by przybliżyć naszym gościom tajniki regionalnych potraw.
Pokazujemy także, jak działamy w Dworze organizując warsztaty pieczenia chleba, czy też gotowania w stylu „zero waste”, ponieważ żyjemy blisko natury. Postawa ekologiczna jest nam bliska i jest dla nas ważna.
Blisko natury
Blisko natury|Organizujemy warsztaty kulinarne z regionalnym jedzeniem, by przybliżyć naszym gościom tajniki regionalnych potraw. </br>Pokazujemy także, jak działamy w Dworze organizując warsztaty pieczenia chleba, czy też gotowania w stylu „zero waste”, ponieważ żyjemy blisko natury. Postawa ekologiczna jest nam bliska i jest dla nas ważna.
Akademia zdrowia
Akademia zdrowia
Akademia zdrowia

Akademia zdrowia

Wszystko w Dworze Kolesin przygotowujemy sami. Spacer po naszym parku to spacer ścieżką przez naturę. Napotkamy tam zioła i rośliny, które później zobaczymy w wazonie, w potrawie, czy w piciu. Wszyscy żyjemy na jednej planecie, przeplatamy się ze sobą od zawsze i na zawsze. A my szanujemy ten naturalny cykl.

newsletter