Sale konferencyjne

Oferta konferencyjna

Oferta konferencyjna

Planujesz zorganizować szkolenie, warsztaty lub konferencję? Szukasz stosownego miejsca sprzyjającego skupieniu, a jednocześnie integracji? Interesuje Cię piękne i funkcjonalne centrum konferencyjne w województwie lubuskim, dolnośląskim lub wielkopolskim? W Dworze Kolesin do firmowych eventów podchodzimy kompleksowo. Zapewniamy doskonałe warunki szkoleniowe, dbając również o przestrzeń na działania artystyczne i integrację. Wszystko w otoczeniu bujnej przyrody w wyjątkowym pensjonacie nad jeziorem.

centrum konferencyjne lubuskie dolnośląskie wielkopolskie - sale szkoleniowe w hotelu Dwór Kolesin

Sale szyte na miarę potrzeb

Szkolenie w Dworze Kolesin to połączenie profesjonalizmu z przyjazną atmosferą.
Proponujemy trzy sale konferencyjne – w zależności od tego czy organizujesz kameralne biznesowe spotkanie, szkolenie dedykowane dużej grupie czy konferencję. Przestronne, jasne wnętrza sprzyjają skupieniu i budują profesjonalny nastrój. Odkryj poniżej szeroką ofertę Dworu Kolesin.
Konferencje
Konferencje|Szkolenie w Dworze Kolesin to połączenie profesjonalizmu z przyjazną atmosferą.</br>Proponujemy trzy sale konferencyjne – w zależności od tego czy organizujesz kameralne biznesowe spotkanie, szkolenie dedykowane dużej grupie czy konferencję. Przestronne, jasne wnętrza sprzyjają skupieniu i budują profesjonalny nastrój. Odkryj poniżej szeroką ofertę Dworu Kolesin.
Sala lipowa 150 m²

Sala lipowa 150 m²

Wymiary: 7,5 m x 20 m
Cztery możliwości ustawienia:   

  • szkolne 50 osób
  • podkowa 73 osób
  • teatralne 130 osób
  • wspólny stół 40 osób

Wyposażenie: 2 rzutniki, 2 ekrany, 3 flipcharty, nagłośnienie, mikrofony, klimatyzacja, naturalne światło.
Wydzielona strefa gastronomiczna i sanitarna, możliwość zamówienia serwisu kawowego.

Sala akacjowa 56 m²

Sala akacjowa 56 m²

Wymiary: 12,5 m x 4,5 m.
Trzy możliwości ustawienia:

  • szkolne 20 osób
  • teatralne 40 osób
  • wspólny stół 25 osób

Wyposażenie: ekran, rzutnik, flipchart, nagłośnienie mobilne, mikrofon, klimatyzacja, światło naturalne.
Wydzielona strefa gastronomiczna i sanitarna, możliwość zamówienia serwisu kawowego.

Pokój do rozmów|15 m²

Pokój do rozmów
15 m²

Wymiary: 4 m x 3,5 m.
Trzy możliwości ustawienia:

  • szkolne 8 osób
  • teatralne 10 osób
  • wspólny stół 10 osób

Wyposażenie: ekran, rzutnik, flipchart, sztuczne światło.
Bezpośredni dostęp do węzła sanitarnego.

Sala w Spichlerzu|140 m²

Sala w Spichlerzu
140 m²

Klimatyczna, przeszklona sala z drewniana podłogą, idealna do warsztatów tanecznych, jogi, medytacji.

Wyposażenie: sprzęt nagłaśniający, klimatyzacja, urządzenia niezbędne do przeprowadzenia zajęć ruchowych - maty, stepy, hantle, piłki.

Szkolenie,|warsztaty edukacyjne

Szkolenie,
warsztaty edukacyjne

Przestrzenie Dworu Kolesin sprzyjają również zajęciom ruchowym i warsztatom, gdzie angażujesz do pracy ciało. Specjalnie przeznaczona do tych celów sala zapewnia komfort i jest wyposażona w potrzebne do przeprowadzenia zajęć urządzenia. Po pracy nad ciałem i duchowym rozwojem odetchniesz na łonie natury w otoczeniu niesamowitej lubuskiej przyrody.

Konferencje|i wypoczynek

Konferencje
i wypoczynek

Bez względu na rozmiar firmowego eventu czy szkolenia edukacyjnego, gwarantujemy dyskrecję i profesjonalizm. Z dala od zgiełku miasta, w Dworze Kolesin zorganizujesz konferencję czy biznesowe spotkanie, a Twoi goście będą mogli liczyć na wysoki standard noclegu i doskonałe zaplecze gastronomiczne. Po części oficjalnej, z pewnością chętnie zrelaksują się w pięknym otoczeniu naszego Dworu, który jest położony nad Jeziorem Wojnowskim. Dbamy o każdy szczegół. Dysponujemy strefą spa, oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów i kajaków, organizujemy zwiedzanie winnicy połączone z degustacją.
Niebagatelnym udogodnieniem, jeśli chodzi o położenie naszego hotelu spa, jest bliskość lotniska w Babimoście. Znajduje się zaledwie 2,5 km od Dworu Kolesin. Uczestnicy eventu z pewnością nie będą mieli problemu z dotarciem tutaj. Trasę z naszego Dworu do parkingu przy lotnisku można pokonać w zaledwie 4 minuty.

newsletter