PHOTO-2020-11-04-20-39-14-683x960

Pakiet SPA dla dwojga

Marzysz o ukojeniu duszy i ciała w towarzystwie najbliższej osoby? Nasz pakiet spa dla dwojga zapewnia oddech od codzienności i niepowtarzalne wrażenia. Bliskość natury i relaksujący pakiet weekendowy spa pozwolą zacieśnić więzi i przypomną jak bardzo jesteście dla siebie ważni. To doskonała oprawa, by powiedzieć TAK lub umocnić wasz związek. Pobyt w naszym hotelu nad jeziorem to gwarancja intymności, spokoju i wyjątkowego czasu we dwoje. Wspólny wyjazd i skorzystanie z pakietu spa dla dwojga sprawi, że zbudujecie piękne wspomnienia.

W cenie pobytu w hotelu nad jeziorem:

  • jeden nocleg w komfortowym pokoju
  • bogate w regionalne produkty śniadanie
  • świeże owoce i butelka regionalnego wina na powitanie
  • zmysłowy masaż dla dwojga
  • godzinny seans w saunie w naszym EKO SPA

*rezerwacja i pełna informacja w recepcji

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń

Sprawdź również nasze inne pakiety hotelowe.

od 899 zł
/2 os.

Strefa Eko SPA

To, co nas wyróżnia to zdecydowanie nasze Eko Spa w całkowitym otoczeniu natury. To zaciszna strefa relaksu, z jacuzzi na świeżym powietrzu, dwiema saunami i banią, po których można ochłodzić się na kilka sposobów: wejść do strumienia, do beczki z naturalnym przepływem źródlanej wody, do jeziora, albo zupełnie swobodnie przejść się na spacer po naszym parku.

Atrakcje dla każdego

Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w Dworze Kolesin coś dla siebie. I tym, którzy wolą relaks w statycznej ciszy, i tym, którzy lubią wypoczywać aktywnie, gwarantujemy rozrywkę na wysokim poziomie. Wypożycz nasz rower i ruszaj w drogę!

Obiekt bezpieczny higienicznie - logo
Bon Turystyczny - realizacja bonu w Dworze Kolesin