Aktywnie

Spichlerz Active
Spichlerz Active
Spichlerz Active
Spichlerz Active

Spichlerz Active

To pierwszy budynek, jaki wyremontowaliśmy w Dworze Kolesin. Jest dla nas niezwykle ważny, dlatego prowadzimy go tak, jak sami żyjemy. Aktywnie.

W ofercie:

 • Zajęcia fitness
 • Siłownia
 • Sala treningowa
 • Sala kominkowa
 • Klub z bilardem
 • Gabinet masażu
Dwór Kolesin
Sala Fitness
Sala Fitness
Sala Fitness
Sala Fitness

Sala Fitness

Zapraszamy do naszej profesjonalnej sali gimnastycznej, w której odbywają się zorganizowane zajęcia. Można z nami ćwiczyć fitness, trenować taniec, praktykować jogę, czy zorganizować warsztaty.
Chcesz przyjść i zobaczyć czy zajęcia Ci się podobają? Skontaktuj się z recepcją hotelu! Pierwsze wejście masz GRATIS!   
Cennik fitness:

 • Karnet miesięczny 120 zł
  na zajęcia grupowe fitness, bez ograniczeń, (bez możliwości przekładania zajęć przez kupującego)
 • Karnet z limitem wejść 80 zł
  na zajęcia grupowe fitness, 6 wejść
 • Jednorazowe wejście 20 zł
  na zajęcia grupowe fitness, godzina zajęć
Joga
Joga

Joga

Wszystkich zainteresowanych praktyką jogi zapraszamy do Dworu Kolesin.

Można u nas zorganizować warsztaty wyjazdowe dla szkół jogi, zapewniamy potrzebne pomoce, mamy sprzyjające warunki, by pobyć w harmonii ze sobą i odpocząć od zgiełku miasta.

Przyłącz się

To tu odbywają się wszelkie nasze aktywności. Tu jest siłownia wewnętrzna i sala do ćwiczeń.
W spichlerzu odbywają się warsztaty, joga, tańce, fitness oraz odnowa biologiczna, a w niej masaże. Tutaj każdy znajdzie przestrzeń dla siebie, by zachować równowagę. W zabytkowym budynku spichlerza nabieramy sił na później. Przyłącz się. Przesuń, aby zobaczyć polecane aktywności.
Aktywnie
Aktywnie|To tu odbywają się wszelkie nasze aktywności. Tu jest siłownia wewnętrzna i sala do ćwiczeń. </br>W spichlerzu odbywają się warsztaty, joga, tańce, fitness oraz odnowa biologiczna, a w niej masaże. Tutaj każdy znajdzie przestrzeń dla siebie, by zachować równowagę. W zabytkowym budynku spichlerza nabieramy sił na później. Przyłącz się. Przesuń, aby zobaczyć polecane aktywności.

Przyłącz się

Dysponujemy profesjonalną, klimatyczną salą z lustrami, w której prowadzimy regularne grupy fitness z trenerem. Można także wynająć to miejsce na oddzielne warsztaty, nie tylko fitness, ale również pilatesu, tańca, czy zajęcia indywidualne.
Zajęcia fitness
Zajęcia fitness|Dysponujemy profesjonalną, klimatyczną salą z lustrami, w której prowadzimy regularne grupy fitness z trenerem. Można także wynająć to miejsce na oddzielne warsztaty, nie tylko fitness, ale również pilatesu, tańca, czy zajęcia indywidualne.

Przyłącz się

Nasza siłownia jest nowoczesna, świetnie wyposażona, dobrana specjalnie pod gości Dworu Kolesin. Tutaj wszystko działa, działaj więc i Ty!
Siłownia
Siłownia|Nasza siłownia jest nowoczesna, świetnie wyposażona, dobrana specjalnie pod gości Dworu Kolesin. Tutaj wszystko działa, działaj więc i Ty!

Przyłącz się

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z aktywnym trybem życia, ale nie wiesz jak, jeśli nie czujesz się pewnie, ale chcesz o siebie zadbać, zapraszamy do kontaktu z naszym trenerem personalnym. Zrobi obszerny wywiad, udzieli praktycznych porad i pomoże osiągnąć wybrany cel. Nie ma na co czekać, umów się na spotkanie!
Trening personalny
Trening personalny|Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z aktywnym trybem życia, ale nie wiesz jak, jeśli nie czujesz się pewnie, ale chcesz o siebie zadbać, zapraszamy do kontaktu z naszym trenerem personalnym. Zrobi obszerny wywiad, udzieli praktycznych porad i pomoże osiągnąć wybrany cel. Nie ma na co czekać, umów się na spotkanie!

Przyłącz się

Kolesin i jego okolice oraz cały rejon województwa lubskiego to lasy, bogactwo natury i urokliwe krajobrazy.
Trasy biegowe
Trasy biegowe|Kolesin i jego okolice oraz cały rejon województwa lubskiego to lasy, bogactwo natury i urokliwe krajobrazy.

Przyłącz się

Sala w Spichlerz Active została zaprojektowana i wyposażona tak, by zaspokoić potrzeby nawet światowej klasy tancerzy. Tu odbywają się warsztaty tańca, tu ćwiczą zawodowcy, tu treningi odbywa wielokrotny mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich – Michał Malitowski.
Nauka tańca, pokazy
Nauka tańca, pokazy|Sala w Spichlerz Active została zaprojektowana i wyposażona tak, by zaspokoić potrzeby nawet światowej klasy tancerzy. Tu odbywają się warsztaty tańca, tu ćwiczą zawodowcy, tu treningi odbywa wielokrotny mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich – Michał Malitowski.
Siłownia|i strefa outdoor
Siłownia|i strefa outdoor
Siłownia|i strefa outdoor

Siłownia
i strefa outdoor

W strefie Spichlerz Active można skorzystać z doskonale wyposażonej siłowni, przygotowanej specjalnie dla gości Dworu Kolesin.
Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu stworzyliśmy miejsce, w którym będą mogli wykonać ćwiczenia także na zewnątrz. Bliskość pięknego jeziora sprawi, że będzie to niezapomniane doznanie.
Cennik siłowni:

 • Karnet mix miesięczny bez ograniczeń 180,00 zł
  fitness + siłownia + strefa outdoor
 • Karnet miesięczny bez ograniczeń 120,00 zł
  siłownia + strefa outdoor
 • Jednorazowe wejście 15,00 zł
  siłownia + strefa outdoor
 • Trening personalny - Grzegorz Walkowski, kontakt 512 162 323
  konieczna wcześniejsza rezerwacja w Recepcji
Sala kominkowa

Sala kominkowa

Idealnie nadaje się na wyciszenie, oderwanie od codziennych trosk.

Mogą się tu odbywać kameralne eventy, rodzinne spotkania, a można w niej po prostu odpocząć.

Klub z bilardem, dartem i piłkarzykami

Klub z bilardem, dartem i piłkarzykami

Zwolenników gier i sportów zapraszamy do klubu, w którym będą mogli zmierzyć się ze sobą i innymi w przygotowanym przez nas w tym celu miejscu. Jeżeli organizujesz event firmowy możesz zaproponowac współpracownikom relaks po wyjściu z sali konferencyjnej właśnie w naszym klubie.

newsletter