Hotel nad jeziorem, hotel Zielona Góra

W Dworze Kolesin, pośród natury, w sąsiedztwie malowniczego jeziora, odnaleźć można ciszę oraz spokój.

Dwór Kolesin to hotel nad jeziorem. Naszą ambicją jest, by nasi goście czuli się tutaj sobą i u siebie. Znajdujemy się w Kolesinie, na uboczu spokojnej wsi na Babimojszczyźnie, w sercu Ziemi Lubuskiej – hotele Zielona Góra i okolice. Mimo usytuowania z dala od miasta, łatwo do nas dotrzeć samochodem i samolotem, ze względu na bliskość autostrady i lotniska.

Nasz hotel to niepowtarzalne miejsce. Dzięki położeniu w pobliżu jeziora, w spokojnej okolicy, Goście mogą zaznać ciszy i spokoju. Dwór Kolesin to spójne połączenie tradycji i nowoczesności. Powstał z naszej fascynacji przeszłością, której najwyraźniejszym śladem jest przepiękny dworek wybudowany w 1586 roku. Zwiedzający dostrzegą zapewne w jego kształcie zarówno elementy wczesne – barokowe, jak i późniejsze – neoklasycystyczne.

Odrestaurowaliśmy zabudowania leżące w otoczeniu obiektu, czyli dawne obiekty folwarczne, gdzie teraz mieści się hotel i inne pomieszczenia użytkowe. Chronimy też naturalny krajobraz Dworu, czyli prastary park rozpościerający się między budynkami a linią brzegową Jeziora Wojnowskiego. Wokół jeziora znajdują się piękne trasy biegowe, zachęcające do aktywnego spędzania czasu. Warto także udać się na spacer ścieżką poznawczą po parku. Dwór Kolesin – hotel Zielona Góra to idealne miejsce na wypoczynek, weekend nad jeziorem, także dla rodziców i dzieci. Naszym gościom oferujemy relaksujące zabiegi w spa. Obiekt znajduje się w wyjątkowym miejscu, z dala od zgiełku miasta. W trakcie pobytu korzystać można z atrakcji okolicy jeziora.

Posiadamy w hotelu 45 komfortowo wyposażonych pokoi, dysponujemy łącznie ponad 100 miejscami noclegowymi. Nasze wnętrza zaprojektowaliśmy i urządziliśmy w nowoczesnym stylu, dbając zarówno o ich estetykę, jak i maksymalną wygodę. Nasze pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, klimatyzację, TV, Telefon, Internet.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalne pakiety, z mnóstwem atrakcji. W naszej restauracji oferujemy kuchnię na wysokim poziomie. W menu nie zabrakło miejsca dla regionalnych specjałów.

Nasi Goście mogą korzystać z kilkudziesięciu miejsc parkingowych i garażowych.